1/3

William Shakespare

“My crown is called content,
a crown that seldom kings enjoy”

Dış Ticaret Eğitimi

Elbette her şeyin başı eğitimdir.

 

Dış Ticaret Eğitimi ise Firmanız için elzem bir durumdur. Firma sahibi ve/veya üst kademe yöneticilerinin kendilerini Dış Ticaret konusunda birikim elde etmesini mutlaka üstünde durarak tavsiye ediyorum ve öneriyorum.

Eğitim üç bölümde ayrılır;

  • Bunlardan en başta geleni Firma sahiplerine ve/veya üst kademe yöneticilerine birebir verilen ve her an uluslararası alanda yanlarında kendi çalışanından biri olarak danışmanlık vermektir.

 

  • Bir diğeri ise alt kademe yöneticilerine verilen eğitimdir. Genel Dış Ticaret teamülleri ve klasik bilgileri içeren ders anlatım şeklinde yapılır. Bu ister sizin çalışma ofisinizde istenirse de ayrı bir program altında hafta sonu "12 saat X 2 Gün" X 4 Hafta boyunca verilir.

  • Son olarak ise Firma genelinde mavi yakalılara verilecek ürün üretimi hakkında genel ve tatbiki eğitimlerdir. Bu eğitim içeriğinde ise Dış Ticaret üretimi için çalışanların nelere dikkat etmeleri, ürünlerinin nasıl üretilmesi gerektiği gibi bilgileri içerir.

Yukarıda bahse konu olan ve üç ayrı kısımda belirtmiş olduğum eğitimler genel danışmanlık hizmeti dışında ayrıca değerlendirilir.

izzet.duru@gmail.com istanbul Turkey

Dış Ticaret Danışmanlığı izzet.duru@gmail.com Yazılı bulunan bütün bilgiler kendime aittir.Kopyalanması ve kullanılması izne tabidir.

ithalat  ihracat  export  import  foreign trade dışticaret http://izzetduru.wixsite.com/disticaret

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now