Ben Kimim?

1992 yılından başlayarak Dış Ticaret içerisinde bulunmuş biriyim. Türkiye'nin ilk uzakdoğu çelik ihracatına aracılık eden kişilerdenim. Türkiye'nin ilk uzak Doğu da düzenlediği Deri Moda Show'unu gören kişilerinden birisiyim. Kozmetik, Madeni Yağda, Petro kimyasal, otomotiv yedek parça ve tekstil alanında Türkiye'nin daha önce satış yapmadığı ülkelere gidip satış yapan biriyim.

 

Anlatımı paylaşılamayan çok çeşitli uluslararası anlaşmalar ve organizasyonların içinde bulundum. Ülkemizin ihracatına katkıda bulunduğumu bilmek bana her zaman gurur vermiştir.

Yapılan projelere ve işlerime ait referansları burada bulamazsınız. Dış Ticaret gizliliği gerektirir. Kişisel referans için buradan bilgi alabilirsiniz "referans"

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

İLETİŞİM

Dış Ticaret Danışmanlığı için hemen aşağıdaki formu kullanarak benimle iletişime geçebilirsiniz. 

Ne yazık ki Telefon numaramı, gelen, bazı uygunsuz ve rahatsız edici telefonlardan sonra buradan kaldırmak zorunda kaldım. Yandaki formu kullanarak benimle hemen iletişime geçebilirsiniz. 

izzet.duru@gmail.com istanbul Turkey

Dış Ticaret Danışmanlığı izzet.duru@gmail.com Yazılı bulunan bütün bilgiler kendime aittir.Kopyalanması ve kullanılması izne tabidir.

ithalat  ihracat  export  import  foreign trade dışticaret http://izzetduru.wixsite.com/disticaret

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now